fbpx

Find wedding venues near you:

Kāzu svinību vietas Latvijā - kā izvēlēties īsto?

Ja esat viens no pāriem, kas uzsākuši kāzu svinību vietas meklējumus, cerot rast atbildi uz vienu no svarīgākajiem jautājumiem: kur svinēsiet savus skaistos svētkus? Izvēlēties vienu kāzu svinību no visām piedāvātajām nebūt nav viegls uzdevums, tādēļ ir vairāki svarīgi jautājumi un faktori, kas pavisam noteikti ir jānoskaidro un jāņem vērā, izdarot gala lēmumu.

Kāzu Portāls LACED IN LOVE ir īstā vieta, kur atrast nevien savu skaisto kāzu iedvesmu, labākos padomus no nozares profesionāļiem, bet arī ērti un ātri atlasīt savus kāzu pakalpojumus, jeb kāzu komandu, jo teiksim kā ir – šie cilvēki būs daļa no jūsu skaistās dienas, esot jums līdzās, atbalstot, iemūžinot šo dienu visā tās krāšņumā, tāpēc ir būtiski, lai atrodat un sakontaktējat savām kāzām pašus labākos kāzu nozares cilvēkus! Tas ir tieši tas, ko atradīsiet LACED IN LOVE kāzu katalogā – pašus labākos kāzu pakalpojumu sniedzējus, profesionāļus un svinību vietas nomas iespējas ne vien Latvijā, bet arī ārpus tās. Plāno kāzas ar LACED IN LOVE jau tagad!

Ģeogrāfiskais novietojums

Viens no pirmajiem un svarīgākajiem jautājumiem meklējot savu svinību vietu ir ģeogrāfiskais novietojums – kur esat iecerējuši savu kāzu ceremoniju. Svinību vietai ieteicams būt maksimums 1-1,5 stundas brauciena attālumā no ceremonijas vietas, lai pašiem jaunlaulātajiem un kāzu viesiem ērtāk.

ATRODI KĀZU SVINĪBU VIETAS:

Diāna Veinberga kāzu fotogrāfi
varwwwhtmlwp-contentuploadssites320200323213123.jpg

Kāzu vīzija un ideja

Nākamais faktors, kas jāņem vērā izvēlētos svētku vietu kāzām ir kāzu formāts un vīzija – cik viesu ir plānots ielūgt, vai pietiks vietas galdiem, vai zāle ir pietiekoši liela, lai pietiktu vieta mūziķiem un dejām, bufetei, bāram, dāvanu galdam un citām iecerēm, ko esat ieplānojuši jūs un kāzu dekorators? Vai kāzu vieta atbilst iztēlotajai vīzijai un vai tā saskanēs ar ieplānotajām kāzu dekorācijām?

Nakšņošanas iespējas

Ja esat iecerējuši svinēt kāzas vairāk par vienu dienu, svarīgi uzzināt vai noskatītā kāzu svinību vieta piedāvā nakšņošanas iespēju un cik daudz personas būs iespējams izguldināt. Atkarībā no viesu skaita ir jāsaprot, ka Latvijā nav daudz vietu, kur izguldīt lielu viesu skaitu atsevišķos numuriņos, tādēļ jāsaprot, vai viesus apmierinās dalīt apartamentus, ja viesu skaits ieplānots lielāks. Meklējot kāzu svinību vietas LACED IN LOVE katalogā, pievērs uzmanību norādītajai informācijai par guļvietu skaitu.

kāzu kleitas
52016071_247439302809545_8787388888730566656_n-1.jpg

Ēdināšana svinību vietā

Svarīgs faktors apsverot savu svētku vietu ir vai svinību vieta nodrošina ēdināšanu? Kad tas noskaidrots, jāatbild uz jautājumu, vai jūs apmierina ēdienkartes piedāvājums, līmenis, stils un apkalpošanas kvalitāte. LACED IN LOVE kāzu pakalpojumu katalogā, atradīsi nevien svinību vietas, bet arī ēdināšanas uzņēmumus, kas ar lielāko prieku palīdzēs ēdienkartes radīšanā jūsu svētkiem. Atlasi piedāvājumus pēc atrašanās vietas, cenas, piedāvājuma un citiem faktoriem.

Kas atrodas svinību vietas apkārtnē?

Apskatot svinību vietu pievērsiet uzmanību, kas atrodas tai apkārt un netālu – vai pietiks vietas kāzu transportam, vai svinību vieta atrodas netālu no ūdens, kā nokļūt līdz svinību vietai, vai teritorija ir norobežota, vai svinību vietas tuvumā ir papildu aktivitātes? Meklējot savu svinību vietu LACED IN LOVE kāzu katalogā, tāpat ērti atrodi kāzu pieturvietas netālu no tās. Visas vietas ir ērti apskatāmas kartē, ļaujot Tev vēl ērtāk plānot maršrutus un vietas, kur rīkot savas kāzu izklaides!

Eduards-un-Renate-Kazas-Photographer-Arta-Sermule-124-LKFA.jpg
Vjacheslavs-un-Sintija-Kazas-Photographer-Arta-Sermule-183-LKFA.jpg

Papildu izmaksas

Ne vienmēr svinību vietas nomas maksā ir iekļauts pilnīgi viss, tāpēc noskaidrojiet iespējamās papildu izmaksas, piemēram, vai nav jāpiemaksā par papildu telpu izmantošanu, pagalma, pat zālāja izmantošanu. Tāpat, uzziniet informāciju par mēbeļu vai tehnikas izmantošanu svinību vietā un vai ir kādi noteikumi attiecībā uz “korķa naudu”. Svarīgi noskaidrot arī, vai ir jāpiemaksā, ja svinību vietā uzturas un ir sasniedzams cilvēks, gadījumā, ja nepieciešama tehniska palīdzība, saistībā ar elektrību vai ūdeni.

Budžets

Iespējams viens no būtiskākajiem aspektiem, izvēloties kāzu svinību vietas – cena. Vai izvēlētā svinību vieta iekļaujas atvēlētajā kāzu budžetā? Tālāk svarīgi izdomāt, cik daudz no piedāvātajiem svinību vietas pakalpojumiem būs nepieciešams izmantot – vai ietaupīsiet dekorējot paši, vai ēdienu pasūtīsiet atsevišķi un citi faktori. Bieži vien arī izdevīgāk, izmantot svinību vietas papildu pakalpojumus, piemēram, dekorācijas, apgaismojumu, tehniku, samazinot kāzu izmaksas un atvieglojot darbu kāzu profesionāļiem. Noteikti uzziniet par šīm iespējām no svinību vietas atbildīgās personas un salīdziniet dažādus variantus, lai piedāvājums atbilst jūsu kāzu vīzijai un stilam!

52001189_299591584084060_4643612017872076800_n-2.jpg