fbpx

Liepupes muižas kompleksu ieskauj skaists parks ar plašu, viena līmeņa zālienu,
kas paver iespēju rīkot nozīmīgāko kāzu dienas notikumu - Laulības ceremoniju, brīvā
dabā, ar brīnišķīgu skatu uz ezeru.

Muižas greznās un mājīgās zāles ir piemērotas līdz 70 personu kāzu svinību rīkošanai. Muižas pirmajā stāvā atrodas plašs restorāns ar skaistu terasi. Ēdamzālē tiek servēts furšeta galds, dejām un mūzikai piemērota ir Zilā kamīna zāle. Visas mūsu zales ir savienotas. Uzklausot Jūsu pasākumu norises plānu, ieteiksim labākos risinājumus veiksmīgai svētku norisei.

Nelielajā viesnīcā atrodas 16 eleganti un romantiski viesnīcas numuri, kuros kopumā varam  izmitināt 32 viesus. Papildus tiem ir iespējams nodrošināt papildvietas, garantējot ne mazāka līmeņa kvalitāti. Katrs numurs mūsu viesnīcā ir īpašs, ar individuāli veidotu dizainu. Katra viesnīcas numura sienas grezno ekskluzīvā britu zīmola Sanderson tapetes, istabās ir īstu koka dēļu grīda. Izsmalcinātība un romantisms ir it visā – to var baudīt gan ērtajos matračos ar satīna gultas veļu, gan vannasistabās ar īstām čuguna vannām un tām pieskaņotu ekskluzīvu aprīkojumu.

Muižas galvenajā Kungu ēkā atrodas 10 numuri, kuros ir iespējams izguldīt 20 viesus. Muižas kompleksa Pārvaldnieka (Baltajā) mājā izvietoti 6 divistabu apartamenti 12 personām. Papildvietas nodrošinām līdz 46 personām. Kopumā Liepupes muižas telpās naktsmājas varam piedāvāt līdz pat 78 personām. Muižas Kungu mājas 1.stāvā atrodas restorāns. No elegantās un majestātiskās telpas ar diviem stūra kamīniem un restaurētiem baroka laika griestu veidojumiem paveras brīnišķīgs skats uz ezeru un seno parku. Restorāna koncepcija ir apvienot garšas baudās mūsdienīgu pilsētas kulinārijas izsmalcinātību ar senām lauku ēdienu gatavošanas tradīcijām, ievērojot sezonu un maksimāli izmantojot svaigās vietējo produktu sastāvdaļas.

Šodien atjaunotajā Liepupes muižā ir atdzīvināta tās sākotnējā aura – restaurētas gan līdz mūsdienām saglabājušās barokālās divviru masīvās parādes durvis – vienas no senākajām šādu ēku ārdurvīm Latvijā, gan fasādes apdare, gan senās koka grīdas, gan apgleznotās podiņu krāsnis, gan griestu veidojumi, gan arī vienas no retajām baroka koka kāpnēm Latvijā.

Šai nelielajai Ziemeļvidzemes baroka pērlei ir sevišķa vēsturiskā un mākslinieciskā vērtība. Par Liepupes kungu mājas celšanas gadu uzskatāms 1751.gads. Arhitektūras šedevra iespējamais autors ir Rīgas mūrniekmeistars Johans Andreass Haberlands. Kungu mājas īpašnieki ir bijuši pazīstamā fon Meku un mazāk zināmā fon Zengeru dzimta. 2004. gada beigās laimīgas sagadīšanās rezultātā muižas liktenis iegūla rīdzinieces Egitas Lauskas  rokās un pēc astoņu gadu gara darba ir redzams rezultāts, kas iepriecina daudzus. Lai arī laika gaitā daudz cietusi, muižas ēkas kopējā kompozīcija ir ļoti labi saglabājusies. To ieraudzīs katrs, kurš atradīs laiku baudīt Liepupes muižas īpašo gaisotni. Vieta, kur lauku romantika, vienkāršība un vēsture sastopas ar izsmalcinātību un mūsdienu ērtībām... tāda ir Liepupes muiža šodien. Interjerā ir lieliski izdevies savienot vēsturiskās detaļas un mūsdienu komfortu. Var droši apgalvot, ka šādu vietu Latvijā nav daudz! Liepupes muiža ir vieta, kas ir jāredz!

Liepupes muižu ieskauj 3,5 ha liels ainavu parks, kas atrodas tieši blakus ezeram. Savukārt, Vidzemes skaistā un akmeņainā jūrmala ir tikai 5km attālumā no muižas ēku kompleksa, kas ir brīnišķīga un iecienīta vieta jaunā pāra fotosesijai

Numuru cenas:

Standarta klases numurs – Eur 100
Superior klases numurs – Eur 120
Delux – Eur 140
Junior suite – Eur 180
Lux apartamenti – Eur 160

Suite apartamenti ar āra džakuzi – 200 Eur

Brokastis iekļautas cenā.

Uz tikšanos Liepupes muižā – vietā, kur lauku romantika tiekas ar mūsdienīgu izsmalcinātību!

Location

Liepupe

Send us an email

mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a review

    Send us an email